Nie dotykać!


przycisk końca świata

Zobacz więcej z kategorii: świad dysku

Zdjęcia Troll Bridge ukończone!

2012-05-05 13:05:13

Ostatnie ujęcia zajęły trochę ponad tydzień i jestem niezmiernie dumny, że wszystkie najważniejsze zdjęcia mamy już za sobą! Skończone! Finito! Ruchome obrazki Troll Bridge są już zapuszkowane!

Po sześciu pamiętnych tygodniach konstruowania planu wraz Nightshade FX w Wicked of Oz Studios, spędziliśmy 5 długich dni kręcąc całą akcję na moście i w okolicach. Dla niektórych - jak na przykład dla naszego świetnego odtwórcy głównej roli oraz dla ekipy od charakteryzacji - oznaczało to dwunastogodzinny dzień ciężkiej pracy, związanej z ciągłymi zmianami kostiumów. Sześć tygodni budowy planu, by potem nagrywać przez pięć dni. To szaleństwo.

Biorąc pod uwagę, że każda osoba pracująca nad filmem, poświęciła swój czas i talent za darmo, nie wiem nawet jak mógłbym za to dziękować i wychwalać wszystkich! Kilkoro z nas, w tym ja złapało zaraz potem okropną grypę... nasze organizmy musiały powiedzieć, że daliśmy z siebie absolutnie wszystko, by sprawić, że film ten będzie genialny. ;)

Chcielibyśmy z tego miejsca podziękować niektórym z naszych większych sponsorów.
Quality Theatre Supplies za dostarczenie i zainstalowanie naszego rewelacyjnego zielonego ekranu, Wicked of Oz Studios za oddanie nam miejsca do budowy mostu przez ostatnie kilka miesięcy (i pomoc na każdym etapie tej operacji) i w końcu Inspiration Studios za pożyczenie nam swoich kamer, wiedzy i cennych rad. Kamery, których używaliśmy są tym samym modelem, jaki aktualnie wykorzystuje Peter Jackson do kręcenie Hobbita. Niezwykła jakość, którą nasi operatorzy wykorzystali do kilku niesamowitych zdjęć!

Nie zamierzam teraz wymieniać z imienia każdego, kto przyczynił się do wykonania tak wspaniałej roboty - lista byłaby potwornie długa i niemożliwa do przeczytania - ale możecie zobaczyć ich wszystkich na zdjęciach, które wrzucamy na naszą stronę na facebooku. Obejrzyjcie je i powiedzcie tym ludziom, jacy są świetni - zasługują na to!

Dla tych, którzy nie lubią stron społecznościowych, wrzucamy też zdjęcia na Flickr. Możecie je zobaczyć tutaj.

Jest jedna osoba, którą muszę wymienić osobno - producent Troll Bridge, Ahren Morris. Nakład pracy i poświęcenie w czasie trwania całego projektu jest nie do przecenienia - i w mojej opinii zasługuje na specjalną notę. Bez niego, Troll Bridge byłby tylko stadem utalentowanych ludzi biegających w kółko i zderzających się z sobą. Jeśli ktokolwiek jest kręgosłupem Troll Bridge, to jest nim ten facet. Dziękujemy Ahren. Za absolutnie wszystko!

Więc gdzie nas to wszystko zaprowadziło?

Post-produkcja. Wciąż mamy całą masę pracy do wykonania - jeszcze nie wyszliśmy z lasu, ale myślę, że mogę bezpiecznie powiedzieć, że jesteśmy na półmetku. Teraz już tylko z górki (nawet jeśli to duża górka). Kiedy już skończymy część montażu i rozdzielimy zadania pomiędzy poszczególne oddziały post-produkcyjne, będziemy mogli powiedzieć więcej o terminie publikacji filmu.

Jeśli chcesz w tym uczestniczyć, daj znać! Piękno post-produkcji polega na tym, że może angażować w to cały świat.

Także... w międzyczasie - obejrzyj nasze zdjęcia z planu! To była niezwykła podróż i nie mogę się doczekać następnego przystanku!

Daniel Knight
Reżyser Troll Bridge

ekipa troll bridge
kamerzysta troll bridge
poległy bohater Troll bridge
Cohen z Troll Bridge
poległy bohater w Troll bridge
Cohen w troll bridge
cohen na koniu w Troll Bridge
omówienie scen troll bridge
Cohen i troll podczas kręcenia troll bridge
operator kamery Troll bridge
troll bridge
Cohen w Troll Bridge
ekipa Troll Bridge

Zobacz powiązane książki: Trollowy most

Autor: Grace