Zobacz więcej z kategorii: archiwum news

Wyniki konkursu obrazkowego o Niucha!

2012-05-09 20:49:23

Każdy mógł zgłosić dowolną liczbę prac, przygotowaną dowolną techniką. Praca miała zawierać ulubiony cytat Terrego Pratchetta połączony z odpowiednią ilustracją. Do wygrania były 3 książki Niuch! Jedna osoba mogła dostać 1 książkę, bez względu na liczbę zgłoszonych prac.

Otrzymaliśmy 47 dopuszczonych do konkursu prac od 26 osób. Szkoda, że tak mało odważnych. Niektóre prace były naprawdę kreatywne - wykonane z własnych zdjęć lub rysunków, inne były ciekawymi kolażami gotowych prac, jeszcze inne po prostu sprytnym połączeniem obrazka i czcionki.

Jury w liczbie 9 osób po kolei wybierało ulubione prace podając tylko ich numery (mogło wybrać ok 5 numerów, jednakże w razie braku możliwości podjęcia decyzji, liczba ta się nieco powiększała). Nie było dyskusji. Każdy podjął swoją decyzję. Okazało się, że potrzeba nas było aż tak dużo, gdyż każdy miał zupełnie inne typy. Świadczy to na pewno o wyrównanym poziomie. Po pierwszej rundzie trzeba było zrobić dogrywkę, gdyż w finałowej trójce znalazły się prace 2 osób.

Pod spodem prezentujemy więc finałowe prace. Z ich autorami już się kontaktujemy w sprawie odbioru nagród.

Jednocześnie gratulujemy absolutnie wszystkim. Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę tworzyć ciekawe obrazki, zachęcamy do dosyłania. Z całą pewnością zamieścimy je w galerii!

noc była czarna jak wnętrze kota
Równoumagicznienie
Nie ma kota boga
Jeśli nienormalne trwa dostatecznie długo...

Tymczasem pełna galeria prac konkursowych znajduje się na facebooku,
a także w naszej Galerii

Zobacz powiązane książki: Niuch, Humor i mądrość Świata Dysku

Autor: Grace