Terry na sprzedaż

2012-07-14 21:09:48

Po raz pierwszy! Po raz drugi! Terry Pratchett sprzedany!
Dzięki aukcji zorganizowanej przez fundację Dignity in Dying kolacja z Terrym Pratchettem była w zasięgu ręki.

Precyzując kolacja we dwoje, w ekskluzywnym Private Member’s Club w Londynie, podczas której można poznać legendarnego autora fantasy Sir Terrego Pratchetta i wymienić się z nim poglądami. Dodatkowo otrzymać podpisany egzemplarz jego najnowszej książki.

Powiecie kolacja marzeń? Nie sposób się z wami nie zgodzić. Nie każdemu jednak będzie dane w niej uczestniczyć. Przyjemności intymnej rozmowy z Terrym Pratchettem dostąpi osoba, której udało się wygrać zorganizowaną przez fundację Dignity in Dying licytację. Aukcja zaczęła się 24 czerwca i w ciągu tygodnia jej trwania kolacja z Terrym Pratchettem osiągnęła cenę £ 2 750. Czy to dużo? Na pewno najwięcej ze wszystkich oferowanych na aukcjach przedsięwzięć i przedmiotów, z którymi możecie się zapoznać tutaj.

Terry on e-bay
Patroni fundacji, w tym sir Tery Pratchett i sir Patric Stewart, zaoferowali różne nagrody dla zwycięzców licytacji, której celem jest nie tylko zebranie środków na prowadzenie działalności fundacji ale także podniesienie świadomości społeczeństwa w kwestii rezygnacji z niepotrzebnego cierpienia pod koniec życia. Na aukcjach, oprócz spotkania z Terrym odnaleźć można było bardzo wiele cennych rzeczy, takich jak osobiste przedmioty podarowane przez gwiazdy, pamiątki związane z telewizją i filmem, podpisane książki i scenariusze filmowe.

Kolacja z Terrym była bardzo łakomym kąskiem. 30 osób walczyło o nią od pierwszego pensa. Nic dziwnego. Wszak Terry został przez portal aukcyjny zakwalifikowany jako „Całkowicie nowy, nieużywany, nierozpakowany i nieuszkodzony”.
Dzięki zorganizowanym licytacjom konto fundacji Dignity in Dying zostało zasilone kwotą. Ponad £ 4 000.

Jeśli tylko szczęśliwy zwycięzca zechce się ujawnić i podzieli wrażeniami z kolacji z Terrym Pratchettem nie omieszkamy was o tym poinformować.
Źródło

Na podobne kolacje można jeszcze mieć nadzieję. Terry oferuje tego typu nagrodę nie po raz pierwszy, a więc na pewno i nie ostatni.

Zobacz powiązane książki: Long Earth

Autor: Marek Sobczak