Nie dotykać!


przycisk końca świata

Zobacz więcej z kategorii: archiwum news

Dodgerowa Loteria

2012-08-16 22:28:22

Wydawcy serwisu o Świecie Dysku i tematach pokrewnych - Discworld Monthly w ubiegłym miesiącu zapoczątkowali chlubną tradycję zbierania funduszy na wsparcie badań nad zwalczaniem choroby Alzheimera dla fundacji Alzheimer’s Research UK. Po sukcesie Loterii Długiej Ziemi autorzy strony postanowili przeznaczyć na Loterię wersję sprzed poprawek amerykańskiego wydania Dodgera.

Alzheimer’s Research UK Logo
Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy przelać 2 funty na konto Pay Pal [www.paypal.com] autorów serwisu - . Przy wpłacie należy dodać informację, że jest to wpłata na Loterię. Nie ma limitu zgłoszeń, więc można dowolnie zwiększać swoje szanse na wygranie, dokonując kilku wpłat. Po wpłacie otrzymacie maila z potwierdzeniem dokonanego przelewu. Loteria trwa do 20 sierpnia. Po tej dacie w losowaniu zostanie wybrany zwycięzca, którego imię pojawi się w następnym wydaniu Discworld Monthly.

Pozostaje życzyć wam tylko szczęścia. Taka kopia Dodgera to rzadkość a nawet jeśli to nie wy wygracie, to i tak pieniądze nie pójdą na marne, lecz na szczytny cel – badania nad chorobą Alzheimera, z którą walczy Terry Pratchett i wielu innych ludzi.

Zobacz powiązane książki: Dodger

Autor: Marek Sobczak