Zobacz więcej z kategorii: świad dysku

Rob zdradza szczegóły serialu o Straży

2012-11-06 21:51:44

Produkcję filmową Narrativia prowadzi Rob Wilkins, asystent Terrego, Rhianna Pratchett, córka Terrego i Rod Brown, do tej pory związany z produkcjami poprzednich filmów na podstawie Terrego.
Podczas jednego ze spotkań autorskich, gdzie Terry prezentował Dodgera, Rob został zapytany o serial o Straży.

Serial o Straży to 13 jednogodzinnych odcinków telewizyjnych. Akcja oraz historie postaci pojawiają się dokładnie w tym miejscu i w takiej postaci, jak pod koniec Niucha. Najlepiej to wyjaśnia określenie CSI Ankh-Morpork. Co prawda nie wolno tego powiedzieć... Wracając więc do Straży, idzie świetnie. Aktualnie jest w fazie przed produkcyjnej. Chciałbym Wam właśnie powiedzieć to, co może niektórzy już zauważyli... mam nic nie mówić? Jeśli powiem za dużo, to tam na końcu stoi taki facet i może wyciągnąć shotguna. To powiem tak, produkcja idzie świetnie. Zaledwie 3 miesiące temu mieliśmy z Terrym rozmowę wraz z tym człowiekiem tam i jeszcze Rhianną, córką Terrego i postanowiliśmy założyć firmę. Nazwaliśmy ją Narrativia, jakże to pasuje, i teraz jesteśmy producentem filmowym.

Przypominamy, że oprócz tego w planach jest jeszcze serial Dobry Omen (pierwotnie miał to być film), oraz wiele innych, jeszcze nie ogłoszonych adaptacji książek Terrego.

Zobacz powiązane książki: Straż! Straż!, Niuch, Straż! Straż! - serial

Autor: Grace