Zobacz więcej z kategorii: fan klub

Mieszkanie w Ankh-Morpork!

2012-12-02 17:27:41

Mieszkanie w Ankh-Morpork!
Czy czytając Dyskowe opowieści nie macie czasem ochoty zamieszkać w tym urokliwym mieście? Teraz macie okazję!

Zapewne wszystkim spodobały się „Ulice Ankh-Morpork”, a kto jeszcze tego nie przeczytał niech żałuje. Jednakże teraz Discworld Emporium dał nam okazję do wynajęcia wirtualnego mieszkania w najznamienitszej dzielnicy tego miasta, Mrokach. A to wszystko za cenę 10 funtów rocznie. Oto, co Emporium mówi na ten temat:

Znudzony? Potrzebujesz przerwy? Szukasz odmiany?

Dlaczego nie wynająć by mieszkania w najbardziej interesującym i ekscytującym mieście we wszystkich wszechświatach?

Już za 10 funtów możesz kupić domek letniskowy w groteskowym, aromatycznym sercu Ankh-Morpork!

Nie zapłać dzisiaj a przegapisz okazję Twojego życia, a zarejestruj się u jedynego agenta Wyimaginowanych Nieruchomości w Dyskowym Emporium i zapewnij sobie tanią przestrzeń do życia w najbardziej pożądanym domu w Mrokach. Mamy listę posiadłości, możliwych teraz do wynajęcia – zostaw to nam; z przestrzenią na wagę złota i sąsiedztwem zaludnionym przez świeżo przybyłych z różnych gatunków, nasza drużyna ekspertów znajdzie dla Ciebie odpowiednie miejsce.

Jak tylko dostaniemy Twoją zaliczkę, krótkotrwała umowa najmu nieruchomości, którą dla Ciebie wybraliśmy, zostanie Ci przydzielona. Zostanie Ci ona wysłana razem z naszymi warunkami.
Nie potrzebne są żadne rekomendacje; prosimy doliczyć dwa tygodnie dla naszego departamentu, aby dokończył pracę papierkową.

Zostaną Ci wysłane trzy kolorowe kartki standardowej wielkości wewnątrz atrakcyjnej teczki. Pierwsza kartka to umowa najmu, druga przedstawia zarys położenia i charakterystykę twojej posiadłości oraz okolicy a trzecia głównie twoje warunki najmu. Każda umowa jest ważna rok i jeden dzień i posiada odpowiedni znaczek skarbowy.

Zgarnij swój kawałek Ankh-Morpork!
Mroki na wynajem
Możesz kupić władzę, ubezpieczenie na wypadek porwania przez kosmitów a nawet kawałek księżyca. Wszyscy jednak wiemy, że najlepiej zainwestowane pieniądze to te zainwestowane w nieruchomości, dlatego nasze Discworld Emporium oferuje Wam szansę zakupu najlepszych wyimaginowanych realnych miejsc, lub nierealnych jeśli wolicie.

Dla fanów, którzy chcą mieć wszystko albo szukają okazji do wynajęcia lubi kupienia, nasza agencja oferuje niewyobrażalną wiedzę o rynku nieruchomości Ankh-Morpork. Wykorzystując naszą wiedzę oraz paranormalny serwis od przenoszenia prawa własności, razem z agentami od zarządzania posiadłościami zajmiemy się wszystkimi aspektami procesu zakupu, abyś mógł usiąść, zrelaksować się i oglądać, jak Twoja inwestycja rośnie.

Inne okazje inwestycji za niedługo!

Hit czy kit? A może tylko próba wyłudzenia pieniędzy? Ja uważam, że nie jest to zły pomysł, szczególnie jeśli ktoś jest fanem i ma możliwość częstego ‘przesiadywania’ w swoim domku. Z niecierpliwością czekam na szczegóły, jeszcze nie znane i mam nadzieję, że Dyskowe Emporium znów pozytywnie nas zaskoczy.


źródło

Zobacz powiązane książki: The Compleat Ankh-Morpork

Autor: Jadzia