Nie dotykać!


przycisk końca świata

Zobacz w galerii:

Piosenki na podstawie tych z k...

Piosenki Świata Dysku...

Zobacz więcej z kategorii: archiwum news

Długa Wojna dostępna w przedsprzedaży

2013-02-09 16:05:07

Długa Ziemia u nad od 10. stycznia już znajduje się na półkach, a tymczasem Terry i Stephen ukończyli pracę nad drugą częścią - Długą Wojną.

Wiele lata po wydarzeniach poznanych w Długiej Ziemi, ludzkość zasiedliła rozmaite Ziemie oddalone o kolejne kroki. Tam, gdzie Joshua i Lobsang przecierali szlaki, teraz spotkać można całe floty sterowców łączące ze sobą Ameryki wykroczne, ich handel i kultury. Ludność kształtuje Długą Ziemię, która odwdzięcza się tym samym wobec ludzkości... Nowa 'Ameryka' nazwana Valhallą, oddalona o ponad milion kroków od Ziemi Podstawowej wniosła wszystkie wartości i tradycje kultury Amerykańskiej do żyznych gruntów Długiej Ziemi. Valhalla podlega oczywiście pod rządy Stanów Zjednoczonych Ziemi Podstawowej i zaczyna odczuwać coraz większy niepokój...

W międzyczasie Długa Ziemia jest pojona pieśniami trolli, humanoidami o pięknym kolektywnym umyśle. Trolle zaczynają jednak reagować na bezmyślną ludzką eksploatację Ziemi... Joshua, obecnie żonaty mężczyzna zostaje wezwany przez Lobsanga do rozwiązania narastającego kryzysu, który może doprowadzić do wybuchu wojny na skalę, z jaką ludzkość się jeszcze nie spotkała.

Długa Wojna już w przedsprzedaży na Amazonie za 18,99 Funtów Brytyjskich.

Premiera 20. Czerwca.

Zobacz powiązane książki: Długa Wojna

Autor: Grace