Zobacz w galerii:

Figurki i konstrukcje Lego stw...

Lego z kolekcji Uuu!...

Nie dotykać!


przycisk końca świata

Zobacz więcej z kategorii: fan klub

Fantastyczny weekend w Poznaniu

2013-03-11 22:11:29

W przed ostatni weekend bieżącego miesiąca, czyli od 22 do 24 marca będzie okazja do uczczenia początku wiosny w „fantastyczny” sposób.

W tych o to dniach, w Poznaniu odbędzie się po raz kolejny, konwent fantasy „Pyrkon”. Przez trzy dni (i 2 noce) będzie można uczestniczyć w prelekcjach, larpach, pograć w planszówki, posłuchać dobrej muzyki, spróbować swoich sił w konkursach i oczywiście pobyć w towarzystwie poprzebieranych, pozytywnie zakręconych ludzi. Wszystko w tematyce szeroko rozumianej fantastyki.

Nie zabraknie również rozrywek związanych z sir Terrym Pratchettem. Z naszej strony zapraszamy na dwa programy. Po pierwsze wystawa LEGO, gdzie będzie można również zobaczyć modele związane ze Światem Dysku.
Po drugie o godzinie 9 w sobotę improwizacje parateatralne Dysk jest teatrem aktorami ludzie... a także trolle, krasnoludy, zombie, czarnowstążkowcy i inni nieumarli, oraz Panowie i Damy, gdy ktoś ich nieopatrznie wezwie. Reeven i Brethil zapraszają na dyskowe improwizacje parateatralne.
Będzie to okazja żeby znaleźć się w centrum dyskowych wydarzeń. Przygotowałyśmy kilkanaście scenek, pozwalających wcielić się w jednego z bohaterów popularnej serii i uczestniczyć w ich nowych przygodach. Wystarczy zabrać poczucie humoru i bawić się z nami.


Poza tym w sobotę o 20 można wziąć też udział w konkursie wiedzy o Świecie Dysku "Tysiącletnia wskazówka i krewetki!".

Zapraszamy do Poznania.

Zobacz powiązane książki: Trzy Wiedźmy

Autor: Reeven