Zobacz więcej z kategorii: fan klub

Muzyczne newsy z planu Troll Bridge

2013-04-10 11:50:50

Dawno nie pisaliśmy o Troll Bridge - filmie krótkometrażowym na ogromną skalę, opartym na opowiadaniu Trollowy Most.
Film powstaje w Australii. Obecnie jest w fazie post-produkcyjnej. Edycja już została zakończona, teraz czas na kolejny etap. Mnóstwo efektów specjalnych powstaje właśnie w studiu Snowgum Films. Stąd też trwają tam poszukiwania ochotników do pomocy (oczywiście darmowej), którzy znają się na CGI, rysowaniu, kreacji postaci komputerowych itp.
Jeśli ktoś ma ochotę poświęcić czas i umiejętności dla największej produkcji krótkometrażowej wszech czasów, to najlepiej kontaktować się z castncrew@snowgumfilms.com.

Oprócz tego z bardzo ważnych wieści jest to, że została w końcu wybrana muzyka, a właściwie kompozytor, który tę muzykę napisze. Został nim Jure Peternel! Zapowiada się niesamowity klimat!

Kolejnym newsem, na jakiego zapewne czekacie jest data premiery.
Otóż zapowiadaliśmy kiedyś, że data ma się zbiec z jednym z konwentów. Otóż na chwilę obecną datą tą jest 1. listopada (Konwent w Irlandii).

Na koniec być może niektórych zainteresuje wywiad z ekipą filmową, jaki został przeprowadzony podczas Australijskiego konwentu! Dowiemy się z niego m.in., że w Trollowym Moście znajdzie się więcej scen z efektami specjalnymi niż w Jurassic Park.

Zobacz powiązane książki: Trollowy most, Trollowy Most - film

Autor: Grace