Zobacz w galerii:

słuchowisko radiowe przygotowa...

Mort - BBC radio play...

Nie dotykać!


przycisk końca świata

Zobacz więcej z kategorii: archiwum news

Spryciarz z Londynu jest już dostępny!

2013-04-17 08:14:45

baner zapowiadający Spryciarza z Londynu

To dziś! Święto z okazji 17. kwietnia, bo Spryciarz z Londynu trafia na sklepowe półki!

Spryciarz z Londynu - energetyczna, zabawna i zachwycająca powieść Terry’ego Pratchetta – najnowsza spoza „Świata Dysku”. Nic na to nie poradzisz – musisz pokochać Dodgera, gdy upada i gdy się podnosi, gdy zakochuje się i gdy odnosi sukces w wiktoriańskim świecie.

Dodger żyje z tego, co znajdzie w kanałach dziewiętnastowiecznego Londynu. To gość: kocha całą swoją dzielnicę, większość swoich ziomków i bardzo niewielu policjantów. A w zasadzie – żadnego policjanta. Prawdziwy z niego Pan „nic nie wiem, nic nie słyszałem, w ogóle mnie tu nie było”.
Spryciarz z Londynu
Chłopaka zna każdy, kto jest nikim, a nie zna nikt, kto jest kimś. W zasadzie tak powinno być i jest... do chwili, gdy pewnej deszczowej nocy ratuje z rąk oprawców samotną dziewczynę. Tyle że ta samotna ma męża, jednego z tych, którzy są kimś. Odtąd świat nieznacznie przyspiesza, a Dodgera pragnie bliżej poznać wielu ciekawych ludzi: milionerzy, politycy, policjanci, książęta i zawodowi zabójcy.


Z tej okazji zapraszamy Was na ZLOT w Wiktoriańskim Mgnieniu, pod Krakowem, gdzie będziecie mieli okazję wygrać te książki, a także porozmawiać z Terrym Pratchettem przez Skype!
Nie zapomnijcie się przebrać odpowiednio do czasów! No, nie jest to obowiązkowe, ale nagrody za to też będą!
Sami sprawdźcie program i przybywajcie!
Nie zapomnijcie też powiedzieć znajomym.
Dajcie się zaskoczyć wszystkimi niespodziankami!

Zobacz powiązane książki: Spryciarz z Londynu

Autor: Grace