Nie dotykać!


przycisk końca świata

Zobacz więcej z kategorii: fan klub

Spring Fling 2014 w Wincanton

2014-04-21 16:55:53Dołączcie od 2 do 4 maja do Spring Fling – klimatycznego zlotu dziwaków, zachwyconych twórczością Terrego Pratchetta, w partnerskim mieście Ankh-Morpork – Wincanton. Wszyscy fani będą mieli szansę zrelaksować się pośród fanów takich jak oni, zagrać w planszówki, pobawić się w cosplay, zanurzyć się w atmosferze absurdu i dobrego humoru.
W tym roku tematem przewodnim będą „Ruchome obrazki”. Jeśli to tylko możliwe przebierz się za jedną z postaci, które można odnaleźć w dyskowym Świętym Gaju. Pomóż Dibblerowi w spełnieniu obietnicy dostarczenia tysiąca słoni na plan, przez zabranie do Wincanton własnoręcznie wykonanych słoniopodobnych rekwizytów (bicie rekordu 4 maja).
Weekend rozpocznie się o 21.00, w piątek, w Bear Inn, spotkaniem z folklorem Letniej Damy, z udziałem specjalnego gościa – Jacqueline Simpson, podczas którego możecie się spodziewać garści wróżkowego pyłu.
Sobota 3 maja to luźne spotkanie z grami planszowymi i wyzwaniami rzucanymi przez Gildię Zabójców. Ci z zamiłowaniem do przebieranek będą zachwyceni faktem, że Oficjalny Sklep z Rekwizytami Dyskowymi, umożliwi dostęp do kostiumów, z filmowej (Sky One) adaptacji książek Pratchetta.
Powróci także Magnificient Makers’ Market do Balsam Centre, gdzie będą sprzedawane rękodzieła i niesamowite napoje (serwowane również w trakcie imprezy w kawiarni Commander Zapp’s).
Bear Inn zapewni zestaw posiłków na cały weekend, które najlepiej zamówić wcześniej na ich stronie internetowej, by uniknąć rozczarowań.W niedzielny poranek zaś odbędzie się Wielka Aukcja Charytatywna, prowadzona przez Dr. Pat Harkin, na której będzie można wylicytować wiele interesujących Dyskowych gadżetów, jednocześnie wspierając organizację charytatywną RICE.
Zapraszamy wszystkich serdecznie.

Zobacz powiązane książki: Ruchome obrazki

Autor: Marek Sobczak