Nie dotykać!


przycisk końca świata

Zobacz w galerii:

Rozmaite wywiady...

Terry na różne tematy...

Zobacz więcej z kategorii: archiwum news

Zaproszenie na Strzeżenie Wiedźm 2014

2014-08-26 19:53:48Dołączcie do Nas w dniach 28-30 Listopada by celebrować wszystko co dyskowe w bliźniaczym mieście Ankh-Morpork.
Rozkoszujcie się weekendem przepełnionym rozlicznym wyborem rozrywek wśród których znajdą się gry, rozmowy, zajęcia dla maluchów a także wszystkie tradycje Strzeżeniowiedźmowe takie jak Kiełbasiana Kolacja, Parada i wielka Aukcja Charytatywna. Wszystko podczas jednego weekendu w jednym wyjątkowym miejscu – Wincanton.
Grzeczni mali chłopcy i dziewczynki mogą nawet spodziewać się wizyty samego Wiedźmikołaja. Nastawcie się na dobre jedzenie, ciepłe przyjęcie i mnóstwo dobroczynności w najróżniejszym wydaniu. Wszystko to w towarzystwie fanów twórczości Terrego Pratchetta i przyjaznych tubylców. Szczegółowy program ciągle w przygotowaniu, kiedy tylko zostanie ustalony nie omieszkam was o tym powiadomić.
W tym roku przypada także kilka ważnych dla fanów rocznic: 10 rocznica wydania Piekła Pocztowego, 20 rocznica Ciekawych Czasów a także 25 rocznica wydania Piramid. Daje nam to olbrzymi wybór kostiumów w jakich możemy pojawić się na imprezie. Czy będziesz podstarzałym listonoszem, Cesarzem Agateńskim zależy tylko od ciebie!
Strzeżenie Wiedźm to nieformalny zlot w przyjacielskiej atmosferze. Udział w zlocie jest (w większości) darmowy, jednak musisz pamiętać o zapewnieniu sobie miejsca noclegowego.
Nie pozostaje wam życzyć niczego innego jak świetnej zabawy podczas Strzeżenia Wiedźm!
Do zobaczenia!

Autor: Marek Sobczak