Nie dotykać!


przycisk końca świata

Zobacz więcej z kategorii: archiwum news

Odpowiedzi na naprawdę WIELKIE pytania...

2014-09-04 21:27:43

Kochani, to już dziś! Od dziś w sklepach można znaleźć IV tom okołodyskowej literatury popularno-naukowej, czyli Nauki Świata Dysku. Tym razem Jack, Ian i oczywiście Terry odpowiedzą na naprawdę wielkie pytania o naturze Wszechświata, a także zmierzą się z Bogiem.

Nauka Świata Dysku IV. Dzień sądu
Data wydania: 04.09.2014
Format: 142mm x 202mm
Liczba stron: 344
Cena detaliczna: 32,00 zł

Na Naukę nigdy nie jest za późno…

W świecie Dysku dojrzewa wszechpotężna awantura i lord Vetinari przewodniczy trybunałowi. Omnianie chcą przejąć kontrolę nad światem Kuli, którego istnienie stanowi kpinę z ich religii. Jednak magowie z Niewidocznego Uniwersytetu nie bardzo chcą go oddać – w końcu to oni go stworzyli.

Na scenę wkracza bibliotekarka ze Świata Kuli, panna Marjorie Daw. Może to ona – w szpilkach Jimmy\'ego Choo i obdarzona analitycznym umysłem – potrafi pomóc? Ponieważ ludzie po obu stronach zaczynają się mocno irytować, padają bardzo ważne pytania i ktoś musi się chyba wytłumaczyć…

W „Dniu sądu”, czwartym tomie cyklu Nauki Świata Dysku, Terry Pratchett, profesor Ian Stewart i doktor Jack Cohen kreują oszałamiającą mieszankę fikcji, najnowszej nauki i filozofii, by znaleźć odpowiedzi na NAPRAWDĘ wielkie pytania, mierząc się z Bogiem, Wszechświatem i – prawdę mówiąc – ze wszystkim.

\"okładka

Zobacz powiązane książki: Nauka Świata Dysku IV Dzień Sądu

Autor: Grace