Zobacz więcej z kategorii: archiwum news

Konwent Pratchettowy już od jutra!

2015-04-09 07:37:20

To już piąty raz, kiedy spotkamy się w Nawojowej Górze pod Krakowem na konwencie Pratchettowym. Impreza trwa 3 dni i oczywiście, jeśli się nie rejestrowaliście wcześniej, to i tak możecie nas odwiedzić.

Szczegóły znajdziecie na konwent-pratchett.pl.

Wśród atrakcji czeka na Was spotkanie z naszym nadwornym tłumaczem: Piotrem Cholewą, prezentacja postępów przy pracy nad filmem Troll Bridge i z tej okazji niespodzianki.

W ramach aukcji charytatywnej będziemy zbierać pieniądze na Krakowskie Schronisko dla Zwierząt.

Jak zawsze będą też turnieje wiedzy, dyskowe kalambury, rozmaite gry i zabawy, oraz jak zawsze oczekiwane wybory Miss i Mistera Świata Dysku, czyli cosplay.
Będzie nawet i prezentacja o Neilu Gaimanie, oraz warsztaty żonglerki w ramach gildii błaznów, a dzięki wydawnictwu Phalanx poznamy nową grę dyskową - Sekary!

W konkursach nie braknie nagród a to dzięki rozmaitym sponsorom:


Biblioteka Akustyczna - producent audiobooków Kolor Magii, Blasku Fantastycznego i Czarodzicielstwa podarował nam audiobooki Czarodzicielstwo.

Wydawnictwo Prószyński Media, które znacie przede wszystkim ze polskich wydań Świata Dysku podarowało nam książki z cyklu o Długiej Ziemi oraz Grę Endera.

CiuCiu - najmniejsza fabryka słodyczy, którą polecamy z całego serca, bo jest.. przesłodka zapewniła nam słodkie nagrody oraz zniżki na zakupy.

Wydawnictwo Phalanx znane z gier planszowych Świat Dysku: Ankh-Morpork i Świat Dysku: Wiedźmy również zapewniło plakaty.

Czas Dzieci, portal, z którym bardzo chętnie współpracujemy wsparł nas materiałami plastycznymi i książkami do biblioteki.

Oraz jak zawsze największą pomoc zapewnia Biblioteka w Nawojowej Górze, której dziękując za pomoc chcemy podarować książki. Dlatego, jeśli macie tylko coś na półkach, czego już nie potrzebujecie, to bardzo chętnie przygarniemy dla biblioteki.

\"5

Zobacz powiązane książki: The Compleat Ankh-Morpork

Autor: Grace