Zobacz więcej z kategorii: archiwum news

Ostatni Bohater powrócił!

2012-09-20 09:24:18

Długo oczekiwany moment. Setki... tysiące maili wysyłanych przez fanów do Prószyńskiego w końcu doprowadziły do tego, że trzeba było wznowić książkę.

Ostatni Bohater jest właściwie opowiadaniem ze Świata Dysku, wydane w postaci albumowej, z rysunkami Paula Kidbiego. Jednakże posiada swój numer serii o Świecie Dysku - 27 - i dzięki temu jest pilnie poszukiwany przez kolekcjonerów. Nic więc dziwnego, że przez pewien czas, jego ceny na portalach aukcyjnych przyjmowały już trzy cyfrowe wartości.

Ostatni Bohater
Ostatni Bohater czyli ostatnie przygody Cohena Barbarzyńcy i jego współtowarzyszy, Srebrnej Ordy - grupy emerytowanych barbarzyńców. Książki o Cohenie nie mogą się oczywiście obejść i bez Rincewinda - najbardziej nieudolnego maga, jakiego nosił Dysk. Stąd też fani, którzy lubią czytać cyklami, będą mogli wreszcie uzupełnić brakujące informacje.

Link: Ostatni bohater w selkar.pl w promocyjnej cenie 55 zł

Ostatni Bohater
Stał się legendą za życia. Wciąż pamięta wspaniałe dni niezwykłych przygód. Pamięta czasy, gdy bohater nie musiał się martwić o ogrodzenia, prawników i cywilizację. Pamięta też czasy, kiedy ludzie nie krytykowali zabijania smoków. Dzisiaj za to nie zawsze pamięta, gdzie odłożył swoje zęby... I wcale mu się to nie podoba. Teraz więc, ze swym starożytnym mieczem, nową laską i starymi przyjaciółmi - a są to bardzo starzy przyjaciele - Cohen Barbarzyńca wyrusza w ostatnią misję. Zamierza wspiąć się na najwyższą górę Świata Dysku i spotkać swoich bogów. Nie podoba mu się, że pozwalają ludziom starzeć się i umierać.

ISBN: 978-83-7839-298-9
Tytuł oryginału: The last hero
Data wydania: 20.09.2012
Format: 237mm x 280mm
Liczba stron: 176
Cena detaliczna: 69,00 zł

To trzeba przeczytać!

Zobacz powiązane książki: Ostatni bohater

Autor: Grace