Polowanie na kapelusze

2012-11-10 12:42:13

W najnowszym Big Issue znajdziesz dowody na uprawniony wypad po kapelusze Louisy Haywood-Schiefer z Sir Terrym Pratchettem (tłumaczenie także na naszej stronie).

Po kilku problemach organizacyjnych w oryginalnej lokalizacji (manager hotelu nie został poinformowany przez personel, że mieliśmy przyjść) bezczelnie zapytałam, czy może wybrać się z Sir Terrym Pratchettem i jego osobistym asystentem po zakup kapelusza. Ku memu absolutnemu zachwytowi, zgodzili się i zostali zaprowadzeni do sklepu z kapeluszami Batesa na ulicy Jermyn, który jest ich stałym miejscem polowania na kapelusze. Kierownik i personel byli bardzo gościnni (za co jestem im bardzo wdzięczna) i dostarczyli im mnóstwo różnych nakryć głowy do przymierzenia w czasie sesji zdjęciowej.

Po stwierdzeniu, że jego jedynym warunkiem jest to, aby kapelusz był czarny, w połowie pobytu w sklepie Terry zapytał czy może założyć najbardziej nieodpowiedni kapelusz w sklepie. Natychmiast pojawił się czapka marynarska w której wyglądał świetnie.

To było idealne miejsce na sesję zdjęciową.

Autor oryginalnego tekstu i zdjęć: Louise Haywood-Schiefer
Terry uwielbia kapelusze

Terry Pratchett w sklepie Batesa

na specjalne życzenie Terrego, najmniej odpowiednie nakrycie głowy

kto powie, że Terry nie wygląda świetnie?

Terry świetnie czuje się w cylindrze

Źródło

Zobacz powiązane książki: Maskarada

Autor: Kinga